El anuncio Stihl HS 81 RC & FS 45 C recortadora de setos en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Vendido
1/17
Marca:
Stihl
Modelo:
HS 81 RC & FS 45 C
Tipo:
recortadora de setos
Año de fabricación:
2011
Ubicación:
Suecia Karlstad
Fecha de publicación:
22 abr 2024
Id. de stock del vendedor:
1903760
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-04-26 13:00
Estado
Estado:
usados
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar:Mindre repor och slitage förekommerReparationer och/eller förbättringar:Inga kända reparationer har genomförtsService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Genomgångna och funktionstestade i april 2024